Amnestia Powszechna 2020

Komentarze

Dodaj komentarz

Na stronie pojawia się 25 ostatnich komentarzy. Użyj linków na dole strony aby przejść do pozostałych.

Dodano niedziela, 11 listopad 2018, 21:48, przez K
Czy to prawda że dzisiaj w wiadomościach podano informację, że będzie amnestia? Ktoś mi o tym powiedział. Czy możecie to potwierdzić?
Dodano niedziela, 11 listopad 2018, 21:40, przez Żona
No niestety taka jest prawda o Polsce jak widać pan Duda nie myśli o ludziach za kratami a to przecież też Polacy i mógłby dla nas i dla nich to zrobić ale co go to obchodzi on nie tęskni tak jak my i nasi bliscy???? pozdrawiam wszystkich którzy czekają na swoich bliskich damy radę wytrzymamy bez pomocy pana Dudy ????
Dodano niedziela, 11 listopad 2018, 16:40, przez Alena
Чи є точна інформація про амністію?
Dodano niedziela, 11 listopad 2018, 09:22, przez Skazany
Witam wszystkich serdecznie nie będzie w naszym kraju żadnej amnestii przykro Ale takie są realia w naszym Keanu na stronie tvn24 jest gala prawda.
Dodano niedziela, 11 listopad 2018, 01:36, przez Narzeczona
Panie prezydencie to już dziś spać nie mogę bo jade dziś na odwiedziny i chciała bym usłyszeć ze mogę zabrać narzeczonego do domu co prawda nie mam z nim dzieci ale mam i bardzo go kochaja i czekają mówiąc kiefy Tata wróci. Bardzo proszę o tą amnestie
Dodano sobota, 10 listopad 2018, 21:36, przez Zona skazanego
Panie prezydencie czekam na jutrzejszy dzien ze oglosi pan amnestie jestem matka 2 letniej corki mojemu mezowi zostaly dwa miesiace do wyjscia zabrano mi zasilki nie mamy z czego zyc nie dajemy sobie rady moj maz byl jedynym wyzywicielem rodziny oglaszajac amnestie uszczesliwi pan wiele rodzin prosimy zeby pan nad nami sie zlitowal i wypuscil ojcow naszych dzieci
Dodano sobota, 10 listopad 2018, 20:00, przez Żona
Drogi Panie Prezydencie ja tak jak inni w imieniu moim i dzieci bardzo proszę o tą amnestie zostalam sama z czwórką dzieci stracilam pracę bo dzieci choruja a ja sama ciągle na zwolnienia mężowi zostalo 10 miesiecy a dla nas i dla niego to cała wieczność tylko dzieki Panu te Święta moga byc cudowne tylko Pan moze uszczesliwic wiele rodzin to już jutro i mam nadzieję że w końcu mąż wróci teraz go nie widuje bo nawet nie stać mnie by jechać do niego jest 350km od domu dzieci strasznie tęsknią tak więc jeszcze raz proszę Pana Prezydenta by w te wielkie święto 100 lecie niepodległości wypuścił pan mężów i ojców, braci do domu
Dodano sobota, 10 listopad 2018, 18:47, przez Jestem za amnestią
Podpisuję się pod tym to dobry pomysł czysto ekonomiczny i proszę o rozważenie tego pomysłu. Patrząc czysto ekonomicznie może dać wiele korzyści taka ustawa. Ludzie z małymi wyrokami wyjdą zaczną zarabiać na nasz kraj i emerytury. Po co mają siedzieć bezczynnie i podatnicy mają płacic za to. Każda ze stron może skorzystać. Jest ku temu okazja aby się przekonać. Jestem na tak !!!
Dodano sobota, 10 listopad 2018, 07:50, przez Żona osadzonego
Drogi Panie Prezydencie . Jestem jak najbardziej za amnestia . Wiem ze to juz jutro i czekam za ta dobra wiadomością . Mój mąż ma wyrok przebywa w zk .Zostałam sama z trójka dzieci nasza sytuacja finansowa z dnia na dzień coraz gorsza. A tęsknota moja i dzieci jest ogromna . Widząc męża wiem ze z każdym dniem ma mniej sił do walki. Proszę o ten wspaniały akt łaski .
Dodano pitek, 9 listopad 2018, 23:32, przez Tajemnicza
Panie prezydencie bardzo proszę o wprowadzenie tej amnestii teraz w niedzielę mojemu narzeczonemu zostało 4 miesiace odbywa karę już 11 miesięcy. Jeżdżę do niego i widzę ze się zmienił. Chciała bym zabrać go do domu w niedzielę jak pojadę do niego na odwiedziny. ;) życze by to przeszło również dla tych co jeździli po pijanemu jak i dla tych co siedzą za alimenty i maja małe wyroki.
Dodano pitek, 9 listopad 2018, 14:20, przez LidkaZ
Czcigodny panie prezydencie muj chłopak dostał 2 lata bardzo proszę o ta amnestię chciałabym żeby wyszedł na wolność on nikogo nie zabił nie zgwałcił jeżdżę do niego i widzę jak małe dzieci oglądają ojca z za kratami panie prezydencie zrub pan coś w ta niedzielę
Dodano czwartek, 8 listopad 2018, 17:30, przez Agnieszka
Panie Prezydencie prosimy pana o amnestie na 100 lecie Niepodległości to jest duża szansa dla ludzi którzy popełnili błąd a teraz siedzą w zk. Oni żałują a ich rodziny cierpienia i czekają na ich powrót. Amnestia może im pomóc, pan moze pomóc. Prosimy Panie Prezydencie.
Dodano roda, 7 listopad 2018, 18:53, przez Monika z Katowic
Myślę, Panie Prezydencie ze to bardzo dobry pomysł, Amnestia na 100 rocznicę Niepodległości.Skazani do 2-3 lat pozbawienia wolności, niech wyjdę na wolność i zaczną na nowo żyć. OD NIEPAMIĘTNYCH CZASÓW CZEGOŚ TAKIEGO NIE BYŁO
Może pokaże Pan na co stać Polskę. Następna taka okazja będzie za 100 lat-My już niedoczekamy
Dodano roda, 7 listopad 2018, 11:18, przez Zofia p
Panie Prezydencie jestem za amnestia .z wyrokiem 2.5 mac73 lata popelnila blad u schylku zycia.amnestia pozwolila by jej godnie dozyc starosci.jest bardzo chora.ma tarczyce chory kregoslup. W wiezieniu nie ma warunkow ani na wygidy ani na leczenie.jestem za amnestia
Dodano wtorek, 6 listopad 2018, 18:00, przez Tomasz
Szanowny Panie Prezydencie jestem również za wprowadzenie amnesti dla ludzi z niskimi wyrokami do 3 lat, oraz za grzywny czy odpracowanie prac społecznych.Chciałbym aby taka amnestia została uchwalona na dzień niepodległości 11 listopada 2018 r.Jestem pewien że wielu polakom Pan pomoże trzymam mocno kciuki za podjęcie tej decyzji.
Dodano wtorek, 6 listopad 2018, 06:21, przez Anonim
Panie prezydencie jestem za amnestia żeby wypuścic z zakładów karnych do lat 3. Jestem 22 letnia matka która została sama z dwójka malutkich dzieci . Ojciec dziecka został skazany na dwa lata więzienia. Jestem za tym aby doszło do tego 100lecie niepodległości jest dobrym świętem aby dać Lidzia akt Łaski. Trzymam kciuki o to żeby Pan Przyjął ustawę o amnesti. Móc uszczęśliwić kobiety ,dzieci które są w takiej sytuacji.
Dodano pitek, 2 listopad 2018, 22:07, przez Nikola
Panie Prezydencie Amnestia na 100 lecie jest doskonałym pomysłem . Chciałabym zobaczyć coś na tym świecie , czego jeszcze nie usłyszałam w Polsce !czegoś co robicie dla swoich rodaków, i pokażcie że nie myślicie tylko o sobie tylko i o ludziach i rodzinach tych którzy są niżej że tak to nazwę, każdy popełnia w życiu jakiś błąd myślę że normalnie ludzie którzy chcą dożyć w życiu do czegoś np rodzina i tak dalej to napewno będą Panu wdzięczni za akt łaski ci ludzie którzy są w zk napewno będzie Pan miał u nich poparcie bo będą o tym pamiętali że w jakiś sposób a w ręcz cudowny pomysł Pana Andrzejem że mogli na Pana liczyć .... wspólnymi siłami wszyscy ci którzy się wypowiadają na wotum prosimy o amnestie ..
Dodano pitek, 2 listopad 2018, 19:28, przez Natalia K
Szanowny Panie Prezydencie,
Plan wprowadzenia amnestii z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości pozwoliłaby mi uwierzyć, że jednak jest jakaś sprawiedliwość na świecie. Jestem załamana taką instytucją jak Sąd, wątpię w jego sprawiedliwość i system osądzania. Są równi i równiejsi tak na prawdę. Niestety moja rodzina doświadczyła wiele niesprawiedliwości. Wątpię również w resocjalizację osób młodych, które odsiadują wyrok za błędy młodości. Każdy ma prawo się pomylić i pogubić w życiu. Osoby, które był w więzieniu mają nauczkę i zrobią wszystko by tam nie wrócić. I myślę, ze wprowadzenie amnestii to zweryfikuje. Ci co chcą naprawić swoje życie, zrobią to i wiem, ze nie wrócą już do tego "piekła".
Mam bliską osobę w ZK i jestem załamana. Nie ma dnia bym nie myślała o tym, że zdarzy się cud i wyjdzie z więzienia. Tak na prawdę to wydarzenie rozbiło całe dotąd uporządkowane życie.
Panie Prezydencie, proszę o akt łaski amnestii. Wiem, że jest to wspaniały pomysł, za który będą Panu wdzięczni wszyscy ludzie, którzy sie pogubili ( i którzy chcą naprawić swoje życie) oraz rodziny tych osób. Każdemu człowiekowi trzeba dać szansę, Sąd takiej szansy niestety nie daje. Cała nadzieja w Panu, Panie Prezydencie.
Dodano roda, 31 padziernik 2018, 14:15, przez Bolec
Heh amnestia w Polsce śmiech na sali kto z niej skorzysta PiS i cały zad
Dodano poniedziaek, 29 padziernik 2018, 14:32, przez M
Szanowny Panie Prezydenie jak najbardziej jestem za Amnestią 2018. Wszyscy zasługują na drugą szanse i na pewno wszyscy którzy odsiadują wyroki do 3 lat bardzo żałują swoich błędów młodości. Jestem kobietą której narzeczony przebywa w ZK , został zamknięty 3 dni po narodzinach swojego synka. Mimo że jest mały bo ma dwa miesiące to i tak jest mi bardzo ciężko z tego powodu że właśnie w takim miejscu musi odwiedzać swojego ojca. Nie życzę nikomu by znalazł się w takiej sytuacji w jakiej znalazłam się ja. Wprowadzając Amnestię daje Pan szanse wielu osobom na szczęśliwe życie ze swoimi rodzinami w domu . Dlatego w imieniu swoim oraz rodzin które znalazły się w podobnej sytuacji proszę dać wszystkim drugą szansę i wprowadzenie Amnestii 2018 na 100 lecie odzyskanie Niepodległości.
Dodano niedziela, 28 padziernik 2018, 13:11, przez Monika
Szanowny Panie Prezydencie...
Jestem również za tym,aby amnestia 2018 na 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości weszła w życie. Jest to najlepszy sposób na resocjalizację osób z niskimi wyrokami. Na pewno każda z tych osób żałuje swojego czynu... Są to tzw błędy młodości nikt,który został skazany na 3 lata pozbawienia wolności nikogo nie zabił,nikomu nie zrobił krzywdy cielesnej....Jestem osobą,której ktoś bliski przebywa obecnie w ZK.Często jeżdżę do niego i widok małych dzieci,nawet w nosidełkach mnie przeraża.Jaki obraz swojego ojca kilkuletnie dziecko zapamięta na lata?Tata wśród krat i zasieków?? Czy to tak ma wszystko wyglądać??Masakra...
Dlatego w imieniu swoim i rodzin proszę o wprowadzenie amnestii 2018...
Dodano sobota, 27 padziernik 2018, 11:46, przez historia
Hitlerowcy miłosierniejsi od kaczystów. Nawet naziści pod wodzą Adolfa Hitlera, w latach 1929 - 1939 ogłosili 6 amnestii. Niestety, PiS jest gorszy od nazistów, podobnie, jak Duda od Hitlera. Różni ich jedynie to, że pisowcy nie mają takich możliwości, jak NSDAP.
Dodano sobota, 27 padziernik 2018, 10:46, przez POLAK.........
Drogi Panie Prezydencie 100 lecie Nie Podległości to najlepszy moment na wydanie dekretu,o amnestii wiele wienziuw jest nie słusznie skazanych przez Sądy Polskie dla sendziego 1 rok to norma wszyscy mamy rodziny dzieci,prosze rozwarzyc ilu młodych polakuw jest poza granicami kraju bo majom małe wyroki chcom powrotu do ojczyzny pisze owysokom rozwage i nadaniu temu aktu laski w tym dniu 100 lecje polacy nie zapomnom tego gdyrz jestesmy wszyscy polakami i czeba wybaczyc choc tyle i tyle.........
Dodano poniedziaek, 22 padziernik 2018, 15:52, przez Bunia
Reżim PiS prędzej odrestauruje i uruchomi obozy koncentracyjne niż ogłosi amnestię. Najchętniej zamknęliby w pierdlach całe społeczeństwo. Bardziej miłosierna była komuna, jak katolicy.
Dodano niedziela, 21 padziernik 2018, 19:37, przez L
Według mnie amnestia z okazji 100lecia odzyskania niepodległości byłaby wspaniałym wydarzeniem nie tylko dla więźniów ale także dla ich rodzin i bliskich . Sama mam osobę w ZK i bardzo cierpię z tego powodu. Jest mi przykro kiedy patrzę na kobiety przeprowadzające z wielkim trudem małe dzieci do swych ojców ...osoby z wyrokami do 3 lat według mnie powinni dostać szanse naprawy o życia na wolności. Bardzo proszę Pana Prezydenta o pozytywne i przychylne rozstrzygnięcie tej sprawy.